Neohodnoceno

Moa Moa Brazil Ibiraci Village 250g

Naše vymazlená Brazilka Tě v espressu nebude obtěžovat nepříjemnou hořkostí a nicneříkající tuctovou chutí. Těšit se můžeš na dokonalý zážitek. Tvé espresso bude nabité nugátem a pekany v karamelu s dlouhým oříškovým dojezdem. Je libo mléko? To je jenom dobře, protože v capuccinu nebo latéčku tyhle chutě vyniknou ještě lépe.

289 Kč –7 % 269 Kč
Kategorie: Čerstvě pražená káva
Hmotnost: 0.25 kg
Etiketa Brazil
Akce
289 Kč –7 %

Ibiraci Village sdružuje hned několik farmářů z oblasti Minas Gerais, která leží na jihovýchodě Brazílie. Naše káva je konkrétně z rukou farmářů Norberta a Francisca de Andrade z farmy Tremendal, která leží na 220 hektarech půdy. 

Na farmě pracují s odrůdami Catuaí, Catucai a Mundo Novo, které kombinují vysoký výnos s odolností proti škůdcům, což je obecně velké téma pro celou kávovou kulturu. I díky tomu tato farma nabízí velice kvalitní kávová zrna, která každým rokem pravidelně splňují veškeré požadavky výběrové kávy a jsou vysoko hodnocena na Cup of Excellence. Jedná se o každoroční soutěž pořádanou v několika zemích s cílem identifikovat nejvyšší kvalitu vyráběných káv.

Farm_vol1 Farm_vol2 Brazil_Yellow_Catuai