Etiketa Brazil
Akce
Moa Moa Brazil Ibiraci Village 250g
289 Kč
269 Kč
(–7 %)

Naše vymazlená Brazilka Tě v espressu nebude obtěžovat nepříjemnou hořkostí a nicneříkající tuctovou chutí. Těšit se můžeš na dokonalý zážitek. Tvé espresso bude nabité nugátem a pekany v karamelu s dlouhým oříškovým dojezdem. Je libo mléko? To je jenom dobře, protože v capuccinu nebo latéčku tyhle chutě vyniknou ještě lépe.

Detail
55
Etiketa Buriso 2
Novinka Tip
Moa Moa Ethiopia Buriso Amaje 250g
295 Kč

Právě se dívaš na tu nejlepší z naší nabídky, dokonale sladkou a plnou chuti po broskvích, červených bobulí a medu. Espresso z těchto zrn Ti zaručí, že se budeš tešit na každé ráno, a ano, i to pondělní.  

Detail
72
Moa Moa Ethiopia Aricha káva
Akce
Moa Moa Ethiopia Aricha 250g
319 Kč
299 Kč
(–6 %)

Většina káv začína v espressu a končí v latéčku. Naše Ethiopia Ti ukáže kde ji to sluší nejvíce, a tím místem je filtr. Ať už použiješ aeropress, chemex či dripper všude Tě nadchne ovocnou chutí černého rybízu, sladkostí medu a v závěru  raw kakaem. Do kolen Tě dostane také v espressu a s mlékem si užiješ její sladkost ještě o něco víc.  

Detail
60
Etiketa Buriso
Novinka Tip
Moa Moa El Salvador La Corriona 250g
305 Kč

Další naše vyladěná espresso pecka. Zralé ovoce, jahody a nutella, to je to, co chceš cítit ve své ranní šálce. A také v té další.  

Detail
66
moa moa sada 2
Tip
Dárková sada 2 káv na espresso
449 Kč

Ochutnej obě naše novinky najednou za fantastickou cenu. V balíčku najdeš: - El salvador La corriona 250g - Ethiopia Buriso Amaje 250g

Detail
84
moa moa sada 3
Tip
Dárková sada 3 káv na espresso
649 Kč

Vyzkoušej všechny naše kávy na espresso v plných 250g baleních za více než skvělou cenu. Dárkové balení obsahuje: - Brazil Ibiraci Village 250g - El Salvador La Corriona 250g - Ethiopia Buriso Amaje 250g

Detail
78
6 položek celkem